Aktualności

Szpital na liście Covidowych laboratoriów Ministerstwa Zdrowia 27 padziernika 2020

Sprzęt do diagnostyki Covid-19 w naszym szpitalu 23 padziernika 2020

Konferencja prasowa 22 padziernika 2020

Szpital w Wolicy od 17 października będzie szpitalem jednoimiennym 19 padziernika 2020

POTRZEBNA WASZA POMOC

Szpital w Wolicy potrzebuje wolontariuszy i środków ochrony osobistej 19 padziernika 2020

Od 17 października szpital w Wolicy został po raz drugi przekształcony na jednoimienny. Po trzech dniach (tj. 19.10.2020r) w szpitalu znajduje się już 42 pacjentów chorych na koronawirusa Covid-19.   Szpial potrzebuje:

-wolontariuszy, środków ochrony osobistej, ssaków i parawanów medycznych 

Jako pierwszy na nasz apel odpwiedział Samorząd Województwa Wielkopolskiego i przekazał środki ochrony osobistej. Szpitala z samorządu otrzyma też respirator transportowy. DZIĘKUJEMY!

 

 

Podziękowania dla pracowników szpitala za walkę z koronawirusem 28 sierpnia 2020

Serdecznie dziękuję całej załodze szpitala w Wolicy za dwa miesiące heroicznej walki z koronawirusem. Dziękuję za opiekę nad pacjentami , a przede wszystkim za pełne empatii i życzliwości podejście do każdego z nich.

W ciągu 48 godziny cała załoga szpitala musiała sprostać wyzwaniu i wykonać decyzję Wojewody Wielkopolskiego o przekształceniu naszego szpitala na jednoimienny. Dziękuję każdej osobie za zaangażowanie w tej walce.

 

Członkini Zarządu Wojewódzwa Wielkopolskiego Paulina Stochniałek podziękowała samorządowcom 19 sierpnia 2020

Podziękowania samorządowcom, przedsiębiorcom i dziennikarzom za ich pomoc szpitalowi w Wolicy w walce z COVID-19 wręczył dyrektor szpitala Sławomir Wysocki i Paulina Stochniałek członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego.

"Wyrazy wielkiego podziękowania za wsparcie i ogromne zaangażowanie w walkę z epidemią koronawirusa, która dotknęła nasz region. Takie działania pozwalają uwierzyć, w to iż społeczność lokalna, pracownicy służby zdrowia, dokładający wszelkich starań w leczeniu osób zakażonych, nie pozostają w tym sami- mówił dyrektor szpitala w Wolicy Sławomir Wysocki podczas uroczystości w Gołuchowie.

Pacjenci szpitala w Wolicy złożyli skargę na Postanowienie Komisarza Wyborczego w Kaliszu 10 lipca 2020

Komunikat Państwowej Komisji Wyborczej, który otrzymaliśmy w szpitalu w Wolicy w dniu 9 lipca, po interwencji telefonicznej. W szpitalu w Wolicy nie zostanie utworzony odrębny obwód głosowania dla pacjentów szpitala, których w tej chwili jest 39. Pacjenci złożyli więc skargę na Postanowienie Komisarza, bo chcą wziąć udział w wyborach.

RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.